Ženské kruhy s Anežkou

Setkání v přítomnosti a autenticitě v kruhu žen

Ženy se odpradávna scházely v tzv. červeném stanu či měsíční chýši, kam chodily ženy během menstruace, porodit dítě či jen tak být. V červeném stanu se setkávaly ženy různě staré, mladé dívky naslouchaly příběhům moudrých zralých žen, sdílely se zde radosti i strasti (z oblasti partnerství, sexuality, mateřství, péče o tělo i duši atd.), ženy se vzájemně podporovaly, pomáhaly si, léčily. I v dnešní době můžete zažít, jaké to je být přijímána ostatními ženami, bez souzení, ve své pravdě a autenticitě; zažít pocit sesterství a sounáležitosti.

TANEČNÍ MEDITACE – VIZUALIZACE – PROŽITEK – SDÍLENÍ

Přijďte se setkat s podobně naladěnými ženami, zatančit si, meditovat, opečovat se, sdílet, vyzkoušet si drobné sebeláskové praxe, které můžete využít v každodenním životě. Dopřejte si čas sama pro sebe, zastavení, nádech.

Každý kruh se ponese v duchu jiného tématu, záměru.

30.9.        Něha

14.10.      KRÁLOVNA svého života

4.11.        19:30 – Kořeny a křídla

Přelom října a listopadu přináší několik svátků/slavností, čas na zastavení. První nastává keltský svátek Samhain, což byl konec roku. A prvního listopadu byl Nový rok. U nás se slaví 1. listopadu Slavnost všech svatých; a 2. listopadu Památka všech zesnulých (Dušičky). Přijďte se zastavit, jen tak být a plynout na vlně znovu-zrození. Přijďte oslavit sílu vašich kořenů, vašich rodů; odložit vše, co vám již neslouží; a roztáhnout křídla vstříc novým příležitostem a začátkům.
S sebou: pohodlné ženské oblečení, pokud chcete – fotografie vaší rodiny, vašich předků
.

25.11.      Vnitřní MOUDRÁ ŽENA

Krásná Ženo, přijmi mé pozvání do bezpečného prostoru v kruhu žen, které se ponese na vlně archetypu Vnitřné MOUDRÉ ŽENY. Ponoříme se do svého nitra, napojíme se na své lůno a ženskou rodovou linii. V přítomnosti a autenticitě budeš mít čas sama na sebe, na péči a pozornost vůči svému tělu i duši.
Čtvrtek 25.11.2021, 10.30-12:30Kruh je „baby friendly“, můžeš přijít s miminkem (ideálně do cca 1 roku, nebo dle domluvy :)). Cena 280 kč

16.12.      Světlo v nás

13.1.        VŮNĚ duše  (aromaterapeutický kruh)

Kruhy probíhají cca jednou za tři týdny, ve čtvrtek.

Cena je 280 Kč. Lednový kruh 440 kč (v ceně je výroba vlastní vůně, kterou si odnesete domů).

Součástí kruhu může být: očištění vykuřovadlem, malování hennou, arteterapie, kakaová ceremonie, aromaterapie.

Nutná rezervace předem – kontakt:
Anežka Beránková, tel. 739 578 938, e-mail: anie.berankova@gmail.com

Jmenuji se Anežka Beránková. Provázím ženy a dívky ženskými kruhy a rituály (přechodové rituály, rituál rebozo). Jsem učitelkou tance a divadla. A v poslední době se věnuji také kraniosakrální terapii, masážím (aromaterapeutické masáže, masáže pro těhotné ženy a miminka) a krystaloterapii. Více informací o mne najdete na fb, instagramu či webových stránkách Dotek něhy (webové stránky jsou zatím v procesu :)).

  • Přihlášení se do e-mailového zpravodaje