Ženské kruhy s Anežkou

Setkání v přítomnosti a autenticitě v kruhu žen

Ženy se odpradávna scházely v tzv. červeném stanu či měsíční chýši, kam chodily ženy během menstruace, porodit dítě či jen tak být. V červeném stanu se setkávaly ženy různě staré, mladé dívky naslouchaly příběhům moudrých zralých žen, sdílely se zde radosti i strasti (z oblasti partnerství, sexuality, mateřství, péče o tělo i duši atd.), ženy se vzájemně podporovaly, pomáhaly si, léčily. I v dnešní době můžete zažít, jaké to je být přijímána ostatními ženami, bez souzení, ve své pravdě a autenticitě; zažít pocit sesterství a sounáležitosti.

TANEČNÍ MEDITACE – VIZUALIZACE – PROŽITEK – SDÍLENÍ

Přijďte se setkat s podobně naladěnými ženami, zatančit si, meditovat, opečovat se, sdílet, vyzkoušet si drobné sebeláskové praxe, které můžete využít v každodenním životě. Dopřejte si čas sama pro sebe, zastavení, nádech.

Každý kruh se ponese v duchu jiného tématu, záměru.

30.9.        Něha

14.10.      KRÁLOVNA svého života

4.11.        19:30 – Kořeny a křídla

25.11.      Vnitřní MOUDRÁ ŽENA

16.12.      Světlo v nás 10:30-12:30 (kruh je „baby friendly“)

13.1.        VŮNĚ duše  (aromaterapeutický kruh)

Krásná ženo, přijmi mé pozvání do bezpečného prostoru kruhu. Tentokrát se ponoříme do tajů aromaterapie. Čeká Tě tvorba vize pro rok 2022 a ukotvení vize v Tebou vytvořené vůni, která tě bude provázet na tvé cestě. Napojíme se na vůně rostlin, zakusíš si na vlastní kůži přínos aromaterapie. Součástí kruhu bude také tanec, vizualizace, sdílení a mnoho dalšího. Těším se na tebe, Ženo.
P.S.: Součástí ceny za kruh (440 kč) je roll-on a výroba vlastní vůně, kterou si odneseš domů.
Rezervace předem nutná. E-mail: anie.berankova@gmail.comAnežka Meda Beránková

Kruhy probíhají cca jednou za tři týdny, ve čtvrtek.

Cena je 280 Kč. Lednový kruh 440 kč (v ceně je výroba vlastní vůně, kterou si odnesete domů).

Součástí kruhu může být: očištění vykuřovadlem, malování hennou, arteterapie, kakaová ceremonie, aromaterapie.

Nutná rezervace předem – kontakt:
Anežka Beránková, tel. 739 578 938, e-mail: anie.berankova@gmail.com

Jmenuji se Anežka Beránková. Provázím ženy a dívky ženskými kruhy a rituály (přechodové rituály, rituál rebozo). Jsem učitelkou tance a divadla. A v poslední době se věnuji také kraniosakrální terapii, masážím (aromaterapeutické masáže, masáže pro těhotné ženy a miminka) a krystaloterapii. Více informací o mne najdete na fb, instagramu či webových stránkách Dotek něhy (webové stránky jsou zatím v procesu :)).

  • Přihlášení se do e-mailového zpravodaje