Velikonoční benefiční aukce kytek na podporu Padmy

Drazí přátelé Padmy,

je to více než rok, co nás, ale i Vás a celou republiku trápí zákeřný vir a s ním spojená omezení, včetně zákazu provozování našeho cvičebního prostoru, naší Padmy.

Jaro a léto jsme, díky Vaší podpoře, zvládli. Ale aktuální výluka trvající s krátkou pauzou již téměř půl roku nás opět uvádí do nelehké situace s placením nájmu.

Raději nechci předpovídat, kdy budeme moci Padmu opět Vám, cvičencům, otevřít. Vím ale jistě, že to nechci vzdát a již neotevřít. A proto přicházíme s benefiční akcí Velikonoční aukce kytek na podporu Padmy.

Kytky darovali lidé, kterým na pokračování Padmy záleží. Vy si je můžete zakoupit a tím Padmu finančně podpořit.

Fotky rostlin vzrostlých, ale i sazeniček a dokonce i semen jsme uveřejnili v galerii na Facebooku, viz link zde. Přihazovat můžete v komentářích u každé fotky na Facebooku. Aukce potrvá týden do Po 12.4. půlnoci. Zájemce s nejvyšší přihozenou částkou si danou kytku odnese.

Kdo by v aukci neuspěl nebo by chtěl Padmu podpořit i bez nároku na rostlinu, tak budeme vděční za jakýkoliv obnos.

Číslo transparentního účtu Padmy je: 
2200524449/2010 (Fio banka)

Závěrem dodávám, že jsme si vědomi toho, že pokračování pohybového studia je banálním problémem oproti těžkostem, jakým čelí jiní lidé, nebo dokonce ztrátám na životech. My děláme Padmu jen jako hobby, ale na podzim to bude již 10 let, co tu Padma je. I proto si myslíme, že lidé našeho města budou Padmu potřebovat i v dobách po těchto omezeních. Přece jen tu jsme pro zdravé tělo a duši.

Děkujeme všem za jakoukoliv formu podpory – finanční, sdílením, nebo účastí na akcích, hned jak to bude možné – vážíme si toho!

Za skupinu přátel, spolek PADMA z.s., všem děkuje
Aleš Nunvář

Bookmark the permalink.
  • Přihlášení se do e-mailového zpravodaje