TANEC SILOVÝCH ZVÍŘAT pro rok 2017

Silové zvíře

Prožijte sobotu na vlnách tance radostného, nabíjejícího, uvolňujícího. Protančete se ke svému silovému zvířeti roku 2017.

Některá zvířata jsou skutečnými mistry v umění přežít a přizpůsobit se. Jiná pečlivými ochránci a pěstouny. Některá velice plodná nebo vynikají odvahou a silou. Další nás mohou naučit hravosti. Svět zvířat nám nabízí svůj potenciál. Může nám pomoci při odhalování našich vnitřních sil, schopností a jejich praktické využití v každodenním životě.

Prostřednictvím tance, sdílení našich životních příběhů, cvičení i meditace se dostaneme k naší duši – naší esenci. Propojíme se se světem zvířat, uvolníme naši svobodnou a divokou část.

Přijďte zkontaktovat svého zvířecího přítele. Poznat jeho sílu. Popovídat si s ním a vyslechnout si, jaké má pro vás vzkazy, rady … jakou podporu vám může dát pro rok 2017.

Pokud se má něco změnit v našich životech, jsme to my. My máme v sobě prastarou moudrost. Otevři se jí a protanči ji zpět k životu…

Vyjdi ven, ať jsi kdekoliv a tanči!

Dílnu povede Michaela Petersen :
Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii, Brazílii a Guatemale. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u pyramid Na tomto silném místě se jí propojili zkušenosti z cest do dalekých i blízkých zemí, síla komunikace, radost z tance a pohybu do unikátní léčivé cesty tance. Vede semináře tance a osobního růstu v Česku, Dásku, Španělsku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.

Sobota: 28.1.2017 – 10.00 – 19.00 – Intenzivní novoroční dílna

Místo: Pohybové studio Padma, Fibichova 196, 53701 Chrudim
Kontakt a rezervace : Michaela Petersen – nusta@nusta.cz, SMS 775696008
Příspěvek: 1.000 Kč (do 20.1.2017), 1. 150 Kč (po 21.1.2017)

Více informací k platbě: www.nusta.cz

Bookmark the permalink.
  • Přihlášení se do e-mailového zpravodaje