Systemické konstelace s Pavlem Veselým

Jednoduchá a rychlá cesta k podstatě a pravdě

Neděle 24. 10. 2021 10:00–18:00

Celodenní praktický seminář s Pavlem Veselým. Jeho popis semináře najdete zde. Přijít můžete s tématy z oblasti rodiny, vztahů, zdraví, ale i zaměstnání nebo financí.

Tento seminář doporučuji každému, kdo má vůli a odvahu podívat se na skutečné příčiny svých potíží. Nezáleží na tématu, ale na ochotě vydat se na cestu poznání, která nevede zpět. Naštěstí. Pokud cítíte, že ve svém životě potřebujete změnu, třeba jen malou, konstelace mohou být rádcem, který vás jemně a nesmlouvavě navede na správnou cestu. To, co uvidíte, může být nepříjemné, překvapující, i velmi dojemné a posilující. I v konstelacích ostatních získáváte silné vjemy pro svůj vlastní život.

Při hledání odpovědí na své otázky se s důvěrou vracím na Pavlovy semináře, protože se v nich potkává pevný základ psychologického vzdělání s citlivým lidským přístupem, připouštějícím existenci něčeho nad námi, a s dosud méně známými obory. K nim patří tak trochu záhadná, avšak plně funkční praxe systemických konstelací /Klára Nunvářová/.

Přihlášky: Mgr. Pavel Veselý, pavel@cestouksobe.cz, tel: 777 065 146
Cena: 1800,- Kč

Na místě je možnost uvařit si čaj a kávu, bude pauza na oběd

Bookmark the permalink.
  • Přihlášení se do e-mailového zpravodaje