Sebepoznávací setkání s Anetou aneb Miluj svou duši!

Pátek 3.11. v 19:15 – 20:45 (další termíny 17.11. a 8.12.)

„Teprve až objevíme krásu uvnitř sebe, pak jsme schopni ji vidět i kolem…

Objev kouzlo své duše a vnitřní krásy, nech ji zazářit ven, ať ji mohou vidět všichni kolem a pak změň svůj život a tím i svět!

Aneta D. 🙂

Pomocí různých technik vnímání sebe sama, jako např. intuitivní pohyb/tanec na hudbu, tónování hlasem, meditace, automatická kresba a přirozené jemné léčivé doteky, se budeme propojovat se svým tělem a duší.
Mé kurzy jsou zaměřené na poznávání sebe sama, svého nitra a těla, pomocí vlastní intuice, pravdivého a otevřeného přístupu a vnímání vlastního těla – svalů, kostí, orgánů, smyslů.

Co tedy můžete očekávat?
Intuitivní práci se svým tělem a duší, zklidnění, ztišení, naslouchání sobě i ostatním, objevení nových věcí o sobě a tím i pochopení životních souvislostí, nové životní vhledy a postoje, tónování / práce s vlastním hlasem / vylaďování vlastního hlasu a tím i těla, intuitivní pohyb / tanec na hudbu, meditaci, relaxaci, odpočinek, uvolnění, získání nové energie, přirozené jemné léčivé doteky a jistě spoustu dalších pocitů, myšlenek a vjemů, práce s naší jemnou energií.

Co rozhodně nečekejte? 🙂
Na mých hodinách rozhodně nečekejte řád a přesně danou strukturu! 🙂 Pracuji velmi intuitivně, snažím se navracet do svého nitra a souladu se sebou i se vším kolem. Také neočekávejte tlak dělat něco jen proto, že se to po Vás chce. Na mých setkáních děláte jen to, co sami chcete a co je pro Vás příjemné a přirozené. Nebojte se prosím vyslovit své pořeby!

Co s sebou?
• Především si s sebou vezměte odhodlání podívat se na sebe a do sebe pravdivě a bez potlačování emocí. Jedině tak můžeme společně objevit krásu i v bolesti a uvidět vše novýma očima…
• S sebou si přineste pití – sebepoznávání je očistný proces a je dobré při něm i po něm více pít 🙂
• Pastelky, kde jsou obsaženy tyto barvy – černá, modrá světlá a tmavá, zelená, červená, žlutá, oranžová a hnědá.

Při práci čerpám především z vlastní cesty sebepoznání a z vlastních přirozených darů jako je vnímavost, empatie, schopnost naslouchání a vnímání otevřeným srdcem. Dále mě obohatilo mé studium výtvarných umění, psychologie a práce s dětmi (vychovatelka v družině, pedagog v MŠ, asistent v MŠ).

A v neposlední řadě vycházím z myšlenek a přístupu Atlantské školy pod vedením nádherné bytosti Mgr. Ivany Valové, díky níž jsem za poslední rok o sobě pochopila tolik, co za celý život ne… Děkuji i dalším lidem, kteří jsou mi báječnými učiteli! Je to především moje dcera, můj muž, moji rodiče, Tomáš Höfer, Robert Endl a další. Moc si jich a jejich lekcí vážím! 🙂

Setkáváme se zatím nepravidelně cca jednou za 14 dní v pátek od 19:15 do 20:45.
Termíny setkání – 13.10., 3.11., 17.11., 8.12.

Cena 200,-Kč / lekce. S předplatným na 10 lekcí je cena 150,-Kč / lekce.
Více informací na www.miluj-svou-dusi.webnode.cz
Přihlášky zasílejte předem na b.aneta@centrum.cz
Kontakt: Bc. Aneta Dušková, tel. 737 929 568, e-mail: b.aneta@centrum.cz.

Bookmark the permalink.
  • Přihlášení se do e-mailového zpravodaje