Prosba o podporu

Drazí přátelé Padmy,

prosíme Vás o podporu – ano i na nás dolehl koronavirus. Již více než měsíc nemohou být v Padmě žádné kurzy, nemáme žádné příjmy, a tedy nejen, že nemáme z čeho platit nájem, ale ani nemůžeme střádat na hubené letní měsíce, jako to obvykle děláme, než se nám cvičenci rozutečou na prázdniny.

Majitelka objektu, kde Padma sídlí, nám vyšla vstříc a do konce srpna nám znatelně snížila nájem, ale i tak nám chybí dost finančních prostředků, abychom do začátku další sezóny přežili.

Dnes bylo uveřejněno, že snad od přelomu května a června dojde k uvolnění omezení, ale to už bohužel tuto sezónu nezachrání.
Proto si Vás dovoluji jménem skupinky přátel, se kterými Padmu neziskově provozujeme, požádat o pomoc finančním darem, pokud to tak cítíte. Když to dobře dopadne, tak se uvidíme na slavnostním zahájení další sezóny. 

Číslo transparentního účtu Padmy je: 
2200524449/2010 (Fio banka)
Budeme vděční za jakýkoliv finanční obnos.

Velmi děkujeme několika prvním dobrodincům, kteří již nám přispěli v reakci na moji výzvu přes online jógu. Někteří další naši lektoři také uvažují o lekcích prostřednictvím video konferencí. Pokud o toto máte zájem, neváhejte se ozvat svým lektorům, ať vědí, že máte chuť cvičit i na dálku.

Za spolek PADMA z.s. všem děkuje
Aleš Nunvář

Bookmark the permalink.
  • Přihlášení se do e-mailového zpravodaje