Masáže – Stanislava Formánková

Zen-Touch Shiatsu

Shiatsu je moderní japonská terapie spojující tradiční východní lékařství a techniky západní osteopatie. Doslovný překlad slova shiatsu je tlak prstu. Tato metoda využívá tlaku prstů, dlaní, loktů i jiných částí terapeutova těla podél sítě meridiánů (energetických drah) a vyrovnává tak toky energií (yin a yang) v celém těle klienta. Dochází tak k zmírnění bolestí, nastartování samouzdravujících procesů v těle a příjemnému pocitu relaxace a protažení po celé terapii.

Zen-Touch je typ shiatsu, který vyvinul Seymour Koblin, zakladatel školy International School of Healing Arts.

Shiatsu se provádí na zemi na podložce; klient je oblečen do lehkého pohodlného oděvu. Terapie je vhodná pro každého, kdo si chce odpočinout, poznat něco nového a nastartovat tak změny ve svém životě.

1 hodina – 780 Kč
S sebou: pohodlný oděv – triko, ponožky a dlouhé neškrtící kalhoty/legíny.

Regenerační olejová masáž celého těla

Začíná u chodidel, kde se nachází reflexní zóny zobrazující celé tělo. Tím dojde ke stimulaci svalů i vnitřních orgánů a organismus pak lépe vnímá masáž, která pokračuje masáží zad, rukou, šíje. Zakončí se jemnou masáží hlavy a obličeje, což navodí celkový pocit odpočinku.

Tato masáž trvá cca 1 hodinu. Po domluvě je možné delší ošetření.

Jako emulze je používán kvalitní nerafinovaný bio olej, který zároveň pokožku vyživuje. Do základního oleje je možno přidat i pár kapek aroma oleje dle výběru klienta, a tím přes čichové vjemy působit na psychiku a dosáhnout tak většího uvolnění celého těla.

Masáž je vhodná pro všechny bez vážných zdravotních problémů, kteří si chtějí odpočinout po práci fyzické, celodenním sezení u počítače či jinak namáhavé, jednostranné zátěži a načerpat tak nové síly a pocítit dokonalou svalovou relaxaci.

1 hodina – 780Kč

Další typy masáží a procedur:

lymfatické masáže
baňkování
Breussova masáž
Dornova metoda
– vše záleží na individuálních potřebách klienta

Stanislava Formánková

Vystudovala biologii a fyzioterapii na UK v Praze. Absolvovala mnoho kurzů masáží, a kurzů týkajících se celostního pohledu na člověka, zdraví, trvale udržitelného života. Pořádá a vyučuje kurzy, provozuje vlastní praxi masáží a osobních konzultací. Je cvičitelka jógy a Chi Kungu. Je máma 2 dětí.

www.stanislavaformankova.cz

Mobil: 722904804

e-mail:stapap13@gmail.com

  • Přihlášení se do e-mailového zpravodaje