LOONA DANCE …protanči se z dívky v ženu…

Barbora Maci_kova__leta_k

Loona dance je o jednoduchých mono pohybech pánví, které rozvíjí pravou hemisféru a tím nás uvádí do relaxace, klidu, k pozornosti do sebe a svého těla. To nám pomáhá vnímat sebe sama a své pocity. Během tančení se klade důraz na naši pánev a dělohu, která je centrem ženské síly, kreativity a intuice.

Loona Dance není o technice, složitých pohybech ani choreografii, které je třeba se učit – u těchto tanců je pozornost zaměřena VEN (přemýšlíme, kdy udělat jaký krok nebo hodnotíme jak u toho vypadáme).

Při tančení Loona Dance je pozornost směřována DOVNITŘ. Jedná se především o meditaci, relaxaci v pohybu a tanci. Učí nás zvnitřnění, posiluje kontakt se sebe samou. Soustředíme na to, co se děje uvnitř nás, na procítění energií, které v nás dřímají, pro kontakt se svým vnitřním světem.

Pomocí jednoduchých pohybů dáváme prostor pravé hemisféře – prožitkům, pocitům, vnímání, intuici, obrazům, kreativitě. Rozvinutí pravé hemisféry nám pomáhá rozvinout kreativitu, nastolit vnitřní rovnováhu nebo se plně uvolnit v sexualitě.

Tedy abychom měli obě hemisféry v rovnováze, rozvíjí se v tomto tanci více pravá hemisféra, kterou v dnešní uspěchané době příliš nevyužíváme.

Od 2.11.2016
Tančíme jednou za 14 dní – každou sudou středu od 20:00 – 22:00h.

Přihlášky a více informací na:
www.loonabaja.cz nebo na loonabaja@gmail.com, +420 731 614 043
Cena: 190 Kč

Co si vzít s sebou?
• především přijďte vy! V tom, v čem se cítíte dobře a pohodlně při tančení – pokud je to sukně nebo šaty, tím lépe. 🙂
• budeme se hýbat = budeme mít žízeň! Flaška s vodou se bude hodit 🙂

Přijď se radovat z tance! 🙂

*vhodné pro všechny ženy, i těhulky! 🙂

Bookmark the permalink.
  • Přihlášení se do e-mailového zpravodaje