Zdravotní cvičení s Tai Či s Milenou

leták2016TAI-ČI CJUAŇ – Škola dřímajícího tygra – může cvičit každý bez ohledu na věk, je vhodné pro zdravé i nemocné lidi, pomáhá při bolestech zad, kolen, bolesti hlavy, rozvolňuje zatuhlé kyčelní klouby, zpevňuje svaly a usnadňuje každodenní pohyb.

Cvičení zahrnuje komplex Taj-czy cjuaň 24 forem ve stylu Čcheň, rozšířeno o sestavu „koule v řece“,
a jednoduché jógové sestavy:

  • Osm brokátú
  • Pět tibeťanů
  • Pozdrav slunci, zemi, měsíci, …
  • Automasáže

Vedlejším účinkem při správném provádění cviků je přísun léčivé energie do celého těla. Srdečně zváni i začátečníci. S sebou karimatku a pití.

Nenechávejte doma děti a vnoučata u televize a vezměte je s sebou, cvičení je velice vhodné jako prevence deformací páteře!

Kurz vede fyzioterapeutka Milena Lněničková, která je žákyní Borise Tichanovského, ředitele Centra alternativní medicíny ve Voroněži, terapeuta a léčitele. Cvičení je zaměřeno spíše léčebně než bojově, ale nácvik bojových pozic slouží k hlubšímu pochopení některých pasáží sestavy.

První informativní cvičení zdarma, vhodné pro všechny muže a ženy, všech věkových kategorií (nejlépe od 12 let až 100 a více let). Pro každého kdo chcete začít něco dělat pro své zdraví. Důležité je hlavně začít. S sebou cvičební úbor a dobrou náladu. Všichni jste srdečně vítáni. Těšíme se na vás!

od 2. 9. 2021 každý pátek 17:30 – 18:30

SMS REZERVACE NUTNÉ
Kontakt: Milena Lněničková tel.: 702 878 319

  • Přihlášení se do e-mailového zpravodaje