Jemná jóga nejen pro těhotné s Julií

Jemná jóga je kombinací klasické jógy a jin jógy, kdy v pozicích zůstáváme delší dobu. Cvičení dopomáhá k správnému držení těla, harmonizaci mysli a dechu. Hodiny jsou zaměřeny na citlivé posílení, protažení celého těla a hluboké uvolnění těla i mysli. Cvičení výborně podpoří regeneraci v případě aktivních sportovců, dopomůže k relaxaci těm, kteří se cítí přetížení a ve stresu. Lekce je vhodná i pro těhotné ženy a rekonvalescenty.

Ve studiu jsou k zapůjčení podložky na cvičení, můžete si však přinést svou vlastní podložku, deku, i polštářek, aby se vám pohodlně sedělo i relaxovalo.

Každou neděli 18:45 – 20:00.

Lekce 140 Kč
Rezervace nutná – Julie Švorcová, 721 321 586 (yarnell@email.cz)

___________

Józe jsem se začala výrazněji věnovat na vysoké škole. V té době mne nesmírně podpořila po zdravotní i psychické stránce. Díky ní jsem úplně změnila životní styl, najednou jsem měla spoustu energie a život ve velkoměstě jsem zvládala s větší lehkostí. Postupně jsem začala zjišťovat, že naše tělo i mysl mají úžasný potenciál, o hodně větší než využíváme a že je přirozené být zdravý a spokojený. S jógou jsem si prošla různými obdobími. Někdy jsem cvičila i několik hodin denně, jindy jsem od ní na nějakou dobu skoro odešla. Vždy se k ní ale s láskou a vděčností vracím, protože si uvědomuji, kolik mi toho dává. Ve svých hodinách se snažím vést ke zklidnění, zastavení se, uvolnění, protože to je v dnešní době opravdu vzácné. Dovolit si se zastavit, naplno dýchat, cítit, obrátit pozornost dovnitř a spatřit dokonalost, která se v nás skrývá.

  • Přihlášení se do e-mailového zpravodaje