Jemná jóga nejen pro těhotné s Julií (DOČASNĚ PŘERUŠENO)

Na hodinách jemné jógy budeme mít možnost se uvolnit, rozproudit energii v těle, protáhnout a posílit, zklidnit a zvnitřnit.

Cvičení není ani silové ani dynamické, jeho cílem je hluboké uvolnění, protažení, procítění těla a práce s dechem. V průběhu hodiny také sami sebe trochu namasírujeme a ponoříme se do vůně aromaterapeutických směsí. Na závěr budeme relaxovat za doprovodu přírodních hudebních nástrojů (např. bubny, tibetské mísy, didgeridoo, brumle, fujarka, kalimba…). Lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti, je naprosto přízpůsobená těhotným ženám.

Ve studiu jsou k zapůjčení podložky na cvičení, můžete si však přinést svou vlastní podložku, deku, i polštářek, aby se vám pohodlně sedělo i relaxovalo.

DOČASNĚ PŘERUŠENO – pravděpodobný začátek od začátku roku 2021.
Lekce 120 Kč
Možnost zakoupení permanentky na 10 lekcí za 1000 Kč.

Rezervace nutná – Julie Švorcová, 721 321 586 (yarnell@email.cz)

Józe jsem se začala výrazněji věnovat na vysoké škole. V té době mne nesmírně podpořila po zdravotní i psychické stránce. Díky ní jsem úplně změnila životní styl, najednou jsem měla spoustu energie a život ve velkoměstě jsem zvládala s větší lehkostí. Postupně jsem začala zjišťovat, že naše tělo i mysl mají úžasný potenciál, o hodně větší než využíváme a že je přirozené být zdravý a spokojený. S jógou jsem si prošla různými obdobími. Někdy jsem cvičila i několik hodin denně, jindy jsem od ní na nějakou dobu skoro odešla. Vždy se k ní ale s láskou a vděčností vracím, protože si uvědomuji, kolik mi toho dává. Ve svých hodinách se snažím vést ke zklidnění, zastavení se, uvolnění, protože to je v dnešní době opravdu vzácné. Dovolit si se zastavit, naplno dýchat, cítit, obrátit pozornost dovnitř a spatřit dokonalost, která se v nás skrývá.

  • Přihlášení se do e-mailového zpravodaje