Jemná hatha jóga nejen pro těhotné s Julií

Kurz jemné jógy je pro všechny, kteří jsou na cestě k sobě a svému tělu. Hodiny jsou určeny jak pro těhotné ženy, tak i pro všechny ostatní, kteří by se chtěli protáhnout a posílit, zklidnit a zvnitřnit. Lekce budou přizpůsobeny stavu cvičících. Vítáni jsou zejména začátečníci a mírně pokročilí.

Cvičení vychází z klasické hatha jógy, jež zlepšuje průchodnost energetického toku v těle, zlepšuje držení těla, zpružňuje ho a podporuje smysl pro rovnováhu a koordinaci. Dochází tedy k postupnému posílení těla a mysli.

Ke zjemnění v hatha-jógové praxi mě vedlo mé nedávné těhotenství a nově mateřství. V hodinách se lehce zahřejeme, zklidníme a prodýcháme, protáhneme a rozproudíme energii v těle. Budeme pracovat s dechem, rozvineme umění koncentrace a relaxace. Můžeme se těšit nejen na tradiční jógu, ale i na některé prvky z chi kungu či automasáž.

Hodiny jsou uzavřeny řízenou relaxací, anebo muzikoterapeutickou relaxací za doprovodu hudebních nástrojů s přirozeným laděním (didgeridoo, šamanský buben, tibetská mísa, brumle…).

Ve studiu jsou k zapůjčení podložky na cvičení, můžete si však přinést svou vlastní podložku, deku, i polštářek, aby se vám pohodlně sedělo i relaxovalo.

Každý čtvrtek
16:45 – 18:15

Jednorázový vstup 100Kč
Možnost zakoupení permanentky na 10 lekcí za 800Kč s platností 6 měsíců.

REZERVACE NUTNÉ:
Julie Smejkalová, 721 321 586, yarnell@email.cz

  • Přihlášení se do e-mailového zpravodaje