Jemná jóga nejen pro těhotné s Julií

Struktura lekce
Jemná jóga (cca 60 min)
Tanec (cca 20 min)
Muzikoterapeutická relaxace (cca 20 min)

Na hodinách jemné jógy budeme mít možnost se uvolnit, rozproudit energii v těle, protáhnout a posílit, zklidnit a zvnitřnit.

Po cvičební části lekce přijde spontánní tanec, jakožto jedna z nejkrásnějších forem meditace pro ženy. Kdo by nechtěl tancovat tak si může užít chvilku pro sebe, pobýt si s rytmem hudby, se sebou, je to čas jen pro vás, užijte si ho :).

Hodiny jsou uzavřeny krátkou řízenou relaxací, anebo muzikoterapeutickou relaxací za doprovodu hudebních nástrojů s přirozeným laděním (didgeridoo, šamanský buben, tibetská mísa, gong, brumle, fujarka…).

Nově je možné z vážnějších důvodů (například příliš dlouhá lekce vzhledem k malému dítěti) přijít pouze na cvičební část hodiny. Příspěvek je v tomto případě snížen na 80Kč. 

Ve studiu jsou k zapůjčení podložky na cvičení, můžete si však přinést svou vlastní podložku, deku, i polštářek, aby se vám pohodlně sedělo i relaxovalo.

 

Od 5. 9. 2018 každou středu 16:45 – 18:30
Doporučený jednorázový příspěvek 120 Kč
Možnost zakoupení permanentky na 10 lekcí za 1000 Kč.

 

Rezervace nutná – Julie Smejkalová, 721 321 586 (yarnell@email.cz)

 

Jóga mne provází už přes 10 let, v určitém období jsem měla tendenci jít až do extrému a askeze, trávila jsem hodně času v ašrámu v Orlických horách. Několikrát jsem od jógy skoro odešla, pak se k ní vrátila a s ohromnou vděčností opět zjistila, kolik mi toho dává. V poslední době, po narození syna, v přístupu k cvičení i tělu hodně zjemňuji, věřím, že každý má svou cestu. Lidské tělo a mysl má neskutečný potenciál, jen jsme to možná zapomněli. Jóga a hudba nám ho pomáhají znovu nalézat, otevírat.

  • Přihlášení se do e-mailového zpravodaje