Jemná jóga nejen pro těhotné s Julií

Tyto hodiny jógy jsou určeny především nastávajícím maminkám (vlastně už stávajícím maminkám, protože život miminka začíná dávno před narozením), anebo všem, kdo by si z nějakého důvodu netroufali přijít na ,,nejemný“ kurz:).

Na hodinách budeme mít možnost se uvolnit, rozproudit energii v těle, protáhnout a posílit, zklidnit a zvnitřnit, propojit se se sebou i miminky. Můžeme se těšit nejen na asany a dýchací cvičení, ale i na některé prvky z chi kungu, automasáž… Po cvičební části lekce přijde tanec, jakožto jedna z nejkrásnějších forem meditace pro ženy:)

Hodiny jsou uzavřeny řízenou relaxací, anebo muzikoterapeutickou relaxací za doprovodu hudebních nástrojů s přirozeným laděním (didgeridoo, šamanský buben, tibetská mísa, gong, brumle, fujarka…).

Ve studiu jsou k zapůjčení podložky na cvičení, můžete si však přinést svou vlastní podložku, deku, i polštářek, aby se vám pohodlně sedělo i relaxovalo. Na taneční část si můžete přinést šátek nebo volnou sukni.

Každou 6. hodinu bude probíhat pouze dlouhá muzikoterapeutická relaxace, to znamená, že nebudeme cvičit, ale jen relaxovat. Kdo z nově příchozích by měl zájem jen o lekce, na kterých budeme cvičit, informujte se prosím předem u mě (Julie).

Jógu cvičím už nějakou dobu, v určitém období jsem měla tendenci jít až do extrému a askeze, několikrát se mi stalo, že jsem od jógy skoro odešla, pak se k ní vrátila a s ohromnou vděčností opět zjistila, kolik mi toho dává. Před rokem, dvěma jsem se stala maminkou, takže jsem si sama zažila cvičení v těhotenství :). V poslední době v přístupu k cvičení i tělu hodně zjemňuji, hledám si svou, ženštější, cestu. Věřím, že lidské tělo a mysl má neskutečný potenciál, jen jsme to možná zapomněli. Jóga, tanec a hudba nám ho pomáhají znovu nalézat, otevírat.

Od 5. 9. 2018 každou středu 16:45 – 18:30 (posouváme na později)
Doporučený jednorázový příspěvek 120 Kč
Možnost zakoupení permanentky na 10 lekcí za 1000 Kč.

REZERVACE NUTNÉ:
Julie Smejkalová, 721 321 586, yarnell@email.cz

  • Přihlášení se do e-mailového zpravodaje