Jóga pro uvolnění s Julií

Tento kurz jógy je pro všechny, kteří jsou na cestě k sobě a svému tělu. Hodiny jsou určeny pro ty, kteří by se chtěli uvolnit, rozproudit energii v těle, protáhnout a posílit, zklidnit a zvnitřnit. Lekce budou přizpůsobeny stavu cvičících. Kurz na sebe navazuje, postupně jdeme dál… ale vítáme i nově příchozí:)

Hlavní část hodin vychází hatha jógy a jin jógy, můžeme se však těšit nejen na asany a dýchací cvičení, ale i na některé prvky z chi kungu, automasáž… a možná i tanec, jakožto jednu z nejkrásnějších forem meditací pro ženy:) (na lekce chodí převážné ženy, ale i muži jsou samozřejmě vítáni). Pravidelným účastníkům posílám hlavní části lekce mailem, aby si mohli zacvičit i doma:).

Hodiny jsou uzavřeny řízenou relaxací, anebo muzikoterapeutickou relaxací za doprovodu hudebních nástrojů s přirozeným laděním (didgeridoo, šamanský buben, tibetská mísa, gong, brumle, fujarka…).

Ve studiu jsou k zapůjčení podložky na cvičení, můžete si však přinést svou vlastní podložku, deku, i polštářek, aby se vám pohodlně sedělo i relaxovalo. Na taneční část si můžete přinést šátek nebo volnou sukni.

Každou 6. hodinu bude probíhat pouze dlouhá muzikoterapeutická relaxace, to znamená, že nebudeme cvičit, ale jen relaxovat. Kdo z nově příchozích by měl zájem jen o lekce, na kterých budeme cvičit, informujte se prosím předem u mě (Julie).

Jógu cvičím už nějakou dobu, v určitém období jsem měla tendenci jít až do extrému a askeze, několikrát se mi stalo, že jsem od jógy skoro odešla, pak se k ní vrátila a s ohromnou vděčností opět zjistila, kolik mi toho dává. V poslední době v přístupu k cvičení i tělu hodně zjemňuji, hledám si svou cestu. Věřím, že lidské tělo a mysl má neskutečný potenciál, jen jsme to možná zapomněli. Jóga, tanec a hudba nám ho pomáhají znovu nalézat, otevírat.

Od 5.9. každou středu
Minimální jednorázový příspěvek 110Kč
Možnost zakoupení permanentky na 10 lekcí za 950Kč.

REZERVACE NUTNÉ:
Julie Smejkalová, 721 321 586, yarnell@email.cz

  • Přihlášení se do e-mailového zpravodaje