Vinyasa jóga s Princkou

Jóga je jóga. Zastavení se a bytí sám se sebou. Neexistuje nikdo, kdo cvičí vedle Vás. Neexistuje nic, co Vás rozptyluje. Je jenom já, tady a teď. Vpusťte to do své mysli. Dech, filozofie, praxe. Přizpůsobíme si to tak, aby to vyhovovalo všem. Zpočátku se můžete cítit, že „Vám to nejde“ – to je jenom dojem, časem si pohyby zautomatizujete a budete si jistější. Jóga jde každému, jen je třeba ásany přizpůsobit svému aktuálnímu stavu a zvolit tempo a lektora, který vám vyhovuje. Na jógu nejste nikdy moc unavený, tlustý, starý, zkrácený či nemocný. Maximálně líný. Stačí poslouchat své tělo a rozhodnout se, jaký je právě dnes stav Vašeho těla. A mysl Vám bude vděčná :-).

Cítíte-li se, že na Vás něco leze, omezte fyzickou praxi a raději si odpočiňte pasivně.

Ráda bych, abyste se nebáli mi dotazy a připomínky hlásit klidně i během hodin nebo po nich. Pro stydlivější je tu třeba email. Když sdělíte, co Vám vyhovuje a co ne, budeme to moci spolu probrat a dále s tím pracovat.

  • úterý 8:45-10:00 a 16:00-17:15
  • čtvrtek 8:45-10:00

Státní svátky a prázdniny necvičíme

Cena: 120,- dopolední lekce a 140,- odpolední lekc

Rezervace: prosím formou SMS na 777 894 321, kdybych náhodou lekce rušila, ozvu se pouze přihlášeným. Když zkusíte namátkou dorazit, vynasnažíme se vejít. Přednost budou mít přihlášení.

První lekci jógy jsem absolvovala před asi 16 lety a okamžitě jsem se do ní zamilovala. Odcházela jsem se zcela novým tělem i myslí. Po každé lekci tento pocit zažívám znovu. Přes různá školení a kurzy jsem se dostala sem.

Princezna je přezdívka z dětství, která vyrostla a zůstala se mnou i v dospělosti – Princka. Slyším i na Marcela Chvátalová.

  • Přihlášení se do e-mailového zpravodaje