Power jóga s Princkou

Jóga je jóga. Zastavení se a bytí sám se sebou. Neexistuje nikdo, kdo cvičí vedle Vás. Neexistuje nic, co Vás rozptyluje. Je jenom já, tady a teď. Vpusťte to do své mysli. Power jóga bude power. Dech, filozofie, praxe. Přizpůsobíme si to tak, aby to vyhovovalo všem. Zpočátku se můžete cítit, že „Vám to nejde“, ale to není pravda. Jóga jde každému, jen je třeba ásany přizpůsobit svému aktuálnímu stavu a zvolit lektora, který vám vyhovuje. Na jógu nejste nikdy moc unavený, tlustý, starý, zkrácený či nemocný. Maximálně líný. Stačí poslouchat své tělo a rozhodnout se, jaký je právě dnes stav Vašeho těla. A mysl Vám bude vděčná :-).

Cítíte-li se, že na Vás něco leze, omezte fyzickou praxi a raději si odpočiňte pasivně.

Ráda bych, abyste se nebáli mi dotazy a připomínky hlásit klidně i během hodin nebo po nich. Pro stydlivější je tu třeba email. Když sdělíte, co Vám vyhovuje a co ne, budeme to moci spolu probrat a dále s tím pracovat.

  • úterý 16:00-17:15, první lekce 15.9.
  • čtvrtek 19:15-20:30, první lekce 3.9.

Státní svátky a prázdniny necvičíme

Cena: Vstupné dobrovolné

Předávám jógu takzvaně za „donate“. Běžně chápáno za „dar“ (jazykem finančního úřadu „příspěvek na činnost“). V souladu s filozofií, která je mi čím dál bližší, je to ve skutečnosti tak, že je v tělocvičně přítomna pokladnička na vaše dobrovolné příspěvky. Nedívám se na to, kdo dal a kolik nebo kdo nedal. Tím se opravdu nechci zabývat, zbytečné plýtvání energií:-) Výše příspěvku je čistě na vás, vašem svědomí a spokojenosti. Není to mé zaměstnání, je to pro mě koníček, který si na sebe vydělá sám. Neberu to ani jako hodnocení. Ohodnocením mi je, že chodíte. Chci, abyste chodili, protože vás to baví a něco si ode mě berete. Ne, protože si to platíte anebo protože je právě jóga „in“. Chci, aby to bylo dostupné všem – studentům i manažerům:-)

Rezervace: prosím formou SMS na 777 894 321, kdybych náhodou lekce rušila, ozvu se pouze přihlášeným. Když zkusíte namátkou dorazit, vynasnažíme se vejít. Přednost budou mít přihlášení.

První lekci jógy jsem absolvovala před asi 13 lety a okamžitě jsem se do ní zamilovala. Odcházela jsem se zcela novým tělem i myslí. Po každé lekci tento pocit zažívám znovu. Přes různá školení a kurzy jsem se dostala sem.

Princezna je přezdívka z dětství, která vyrostla a zůstala se mnou i v dospělosti – Princka. Slyším i na Marcela Chvátalová.

Kontakt:

princka@centrum.cz

tel: 777894321

  • Přihlášení se do e-mailového zpravodaje