Benefiční aukce zahájena – přihazovat můžete do 10. 2.

Drazí přátelé Padmy,

velmi nás potěšila ta spousta věcí, kterými jste nás zahrnuli, abychom je nabídli v naší benefiční aukci nehodících se vánočních dárků na podporu Padmy, aneb i Ježíšek se někdy sekne.

V aukci naleznete oblečení, hračky, šperky, věci do bytu či kuchyně a nebo knihy. Ozdobou jsou ale bezesporu obrazy od malířky, která se svou tvorbou začala právě v době covidu, aby to „nějak přežila a nezbláznila se“. Její obrazy symbolicky nabídku aukce zahajují i uzavírají.

Celou pestrou nabídku naleznete v galerii na Facebooku, viz link zde. Přihazovat můžete v komentářích u každé fotky. Aukce potrvá až do 10. 2. půlnoci. Zájemce s nejvyšší přihozenou částkou si danou věc odnese.

Věci do aukce darovali lidé, kterým na pokračování Padmy záleží. Vy si je můžete zakoupit a tím centrum finančně podpořit. Veškeré obdržené finance půjdou na zaplacení nájmu prostoru, kde pohybové studio sídlí.

Kdo by v aukci neuspěl, nebo by chtěl Padmu podpořit i bez nároku na nějaký hezký předmět, tak může využít účet níže, budeme vděční za jakýkoliv obnos.

Číslo transparentního účtu Padmy je: 2200524449/2010 (Fio banka)

Děkujeme za Váš zájem a jakoukoliv formu podpory – někdo daroval, někdo zakoupí, někdo sdílí příspěvek dál a někdo rád a pravidelně chodí do studia cvičit či tancovat – každému děkujeme, protože i pro Vás Padmu již 10 let neziskově provozujeme.

Za skupinu přátel, spolek PADMA z.s., všem děkuje
Aleš Nunvář

Bookmark the permalink.
  • Přihlášení se do e-mailového zpravodaje