Benefiční aukce nehodících se dárků na podporu Padmy aneb i Ježíšek se někdy sekne

Všichni to víme, těžké časy ne a ne přejít. V Padmě je sice povoleno cvičit, ale lidé chodí o mnoho méně než dříve. Mnozí mají strach, mnozí nejsou očkovaní a leckdo si i odvykl a prostě je rád doma. Padma ale bez cvičenců skomírá a my hledáme cesty, jak ji udržet při životě.

Díky Vám všem, co jste nám již v minulých letech pomohli. Vy víte, že Padmu provozujeme jako hobby a Vaše podpora nám dodává elánu to jen tak nevzdat – jednou se přece svět vrátí zase k normálu.

Tentokrát připravujeme benefiční aukci nevhodných či nechtěných vánočních dárků. Kdo by nás chtěl podpořit a takový dárek poslat dál, nechť nepotřebnou věc – nemusí to nutně být nevhodný vánoční dárek – vyfotí a zašle do 15. ledna 2022 na e-mailovou adresu info@padmastudio.cz. K fotografii ať přidá popis dané věci a také, za jakou minimální částku by předmět měl být vydražen. Samotná aukce bude probíhat v druhé půlce ledna na našem Facebooku, následně zprostředkujeme předání vydražených věcí a veškerý výtěžek z aukce poputuje na zaplacení nájmu studia.

Budeme velmi vděční za jakoukoliv pomoc, samozřejmě je možné zaslat finanční dar přímo na transparentní účet 2200524449/2010 (Fio banka).

Děkujeme a věříme, že se společně dočkáme opět volnější doby bez regulací, strachu a všech těch opatření.

Bookmark the permalink.
  • Přihlášení se do e-mailového zpravodaje